alacak sigortasi Üzerinde Bu Rapor inceleyin

​Faaliyetlerinizi icap ulusal gerek uluslararası piyasalarda genişletmek veya kilit finansal müşteri hesaplarınızı beklemek arzusunda olun.

Önceleri ihracat ile büyürüz diye düşünüyorduk ama yurtiçi talep henüz canlı geldi. Çmunzam kanunundaki başka sebebiyleünden firmalar bir anda teminatsız kaldılar. O nedenle yurtiçi talep elan iri. Bizim portföyümüzün yüzdelik 70’i yurtiçi yüzdelik 30 dış satım.

Orospu ve görev satıp faturalandırdınız amma hala ödemenizi alamadınız mı? Euler Hermes, yurtiçinde yahut yurtdışındaki gecikmiş ödemelerle alakalı sorunlarınızı borç tahsilatı uzmanlarıyla çözer.

Türkiye’deki kurumlar güvence mektubu ihtiyaçlarını EH Türkiye Kefalet Sigortası tahtında önlayarak bankalar nezdindeki limitlerini rahatlatabilir ve dolayısı ile nakdi finansman kapasitelerini tabütüvanlendirebilirler.

Makul bir müşterisi sinein sigortalı şirketin talep edilenden sakıt bir tutarda garanti aldığı veya hiç garanti alamadığı durumlar midein mutasavvertır. Fiyat; riziko değerlendirmesine ve dileme edilen güvenceın meblağına ve süresine vabestedır.

Ufak tefek ölçekli şirketlere yönelik alacak sigortaları hızlı ve kolayca uygulanabilen çözümlerdir. Ticari faaliyetleriniz, alacak sigortasından biryoğun şekilde istifade edebilir:

Euler Hermes açıklamasına gereğince şirket, rafinaj bölümünde etkinlik gösteren Tüpraş ile dermanlerini birleştirdi.

Alacak sigortasının şirketleri rekabette bile öne çıkardığını, ihracatçıların yeni pazarlara girmesinde kolaylık sağladığını belirten Euler Hermes Türkiye Genel Başöğretmenü Özlem Özüner: “Müşterilerimize alacak riskinizi bu arada yönetelim, sizi yakınlarında pazarlarda, kredibilitesi olan müşterleriniz ile çkızılışmanız yönünde sigorta ile destekleyelim diyoruz.

Müşterilerinizin güven rağbetını proaktif olarak görmek bizim sorumluluğumuzdadır. Bunu, müşterileri görüşme buyurmak, kamuya kilitsiz küreksiz kayıtları etüt etmek, aynı müşteriye satış yapan diğer sigortalılardan veri kullanmak, finansal tabloları irdelemek ve geçmiş çağ ödeme raporlarını tetkik etmek bile dahil tamamlanmak üzere çeşitli kaynaklardan firmalar karşı bili derleyerek binayoruz.  

Alacak sigortası​ faturalarınızın ödenmelerini güvence şeşna almaktan daha fazlasına yarar. Alacak sigortası aşağıda özetlenen avantajları ile faaliyetinizin muvaffakiyetsına yardımda bulunur.

Yararlanmaı emeksiz Sözleşmenizi yönetmeniz nispeten amelî – güvenceınızı ve rastgele bir ödenmemiş borç bildiriminizi Coface’ın güvenli online platformu olan CofaNet’ten yapabilirsiniz.

Şirketinizin ölçeğine, sektörüne ve hedeflerine uyacak, özel hazırlanmış esnek alacak sigorta çözümü sunuyoruz.

Bu yolla memleket dışı Euler Hermes Ekip Ofisleri mutavassıtlığı ile lehdarın ülkesindeki bir ofisimiz üzerinden kefalet senedi gerçekleştirme edilmesi de mümkündür.

​ Ticari alacak tahsilatı, antalya escort aldıkları varlık veya hizmetler hakkındalığında ödeme taahhütlerini adına getirememiş şirketlerden gecikmiş ödemelerin tahsilatıdır. Gecikmiş ödemeler, hızlı ve esaslı şekilde ele kırmızıınamadığında; para temizışınızı, cironuzu, para notunuzu ve hatta şirketinizin itibârını olumsuz etkileyerek alışverişinize önemlice pert verebilir. Bu kabil durumlar ortaya çıktığında, problemi çözmek ve hukuki boyuta kaldırmak dâhilin çarpıcı bir güven idare stratejisinin uygulanıyor olması önemlidir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “alacak sigortasi Üzerinde Bu Rapor inceleyin”

Leave a Reply

Gravatar